Lemercier podle Deroye

40623. Fribourg

popis: Litografie, 20x31 cm. Lemercier podle Deroye. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 12.02.2020 21:53:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 12.02.2020 15:04:23 3559