Kniha, 28x22 cm, 64 stran. vydal Fisher and Fisher, and Jackson, Londýn 1835. Obsahuje básně, písně i s notami a množství celostránkových ocelorytin. Celoplátěná zdobná zlacená vazba. Pozn.: Mírně poškozeno. Na některých stránkách hnědě skrvny.