L.E.L - Fisher's drawing room scrap book

Kniha, 28x22 cm, 64 stran. vydal Fisher and Fisher, and Jackson, Londýn 1835. Obsahuje básně, písně i s notami a množství celostránkových ocelorytin. Celoplátěná zdobná zlacená vazba.

Pozn.: Mírně poškozeno. Na některých stránkách hnědě skrvny.

L.E.L
16323. Fisher's drawing room scrap book
Dražba ukončena:15.02.2018 20:37:43
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:700 Kč