Mramor, výška 73 cm, signováno na levé klopě Leisek.
Pozn.: Místní poškození - klopa, nos, licousy, vyznamenání).
1869
Sochař ve Vídni. Vídeňská Akademie(E. von Hellmer a C. Zumbusch). Práce: sochařská výzdoba hlavní brány Centrálního hřbitova (1906), Burgtheateru, radnice ve Floridsdorfu, Dianiny lázně ve Vídni. Památníky císaře Františka Josefa I. v Prachaticích, Arnau, Ischlu. Hrobka arcivévody Františka Ferdinanda v Arstettenu.