Olej na plátně, 107x150 cm. Nesignováno. Rámováno.
Pozn.: Kvalitně restaurovaná alegorická malba s doložením rozboru barev ak. mal. Zory Grohmanové a přípisem Národní galerie v Praze (PhDr. Petr Přibyl). Přiložena mědirytina s portrétem Jacopo Bassana. Dílo z dílny Jacpo Bassana je vystaveno v galerii ve Vídni. Námi nabízené dílo je obsahově rozsáhlejší.