Lauterbach - Tání

Olej na kartonu, 35x46 cm, signováno vpravo dole Lauterbach, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3161. Tání
Dražba ukončena:25.11.2015 20:32:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 000 Kč