Laura Lassa  - Tajemství života

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 100x120 cm. Signováno vlevo dole Laura Lassa 2024 Nerámováno.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

"Tajemství života" zobrazuje abstraktní výbuch barev a tvarů, které evokují pocit zrození a vývoje. Dominují jemné odstíny bílé, modré a zelené, které se prolínají a vytvářejí dynamický a živý obraz. Ve spodní části obrazu je vidět náznak lidského embrya, které symbolizuje počátek života, zatímco celé plátno vyzařuje energii a pohyb. Kombinace technik dodává obrazu hloubku a komplexnost, což podněcuje diváka k zamyšlení nad krásou a tajemstvím samotné existence.

Nechte se unést magií umění a zároveň podpořte dobrou věc! ❤️

 

o autorovi: Malířka s uměleckým jménem Laura Lassa narozená v Praze žije a pracuje od roku 2002 v Německu. Po ukončení studií na univerzitě v Lipsku pracovala v soukromé praxi umělecké psychoterapie. Následovalo několik dlouhodobých pobytů v jižní a střední Americe (Kolumbii, Costa Rice, Mexiku) a na Maltě. Tyto pobyty se odrážejí v jejích obrazech, výrazné barvy Karibiku a Středozemního moře - tyrkysová, azurová, zelená a jasné sluneční kontrasty. Na toto období navázaly v Berlíně výtvarné kurzy, umělecké dílny a workshopy ve volné malbě acrylem, aquarelem a malba aktu.

Medium jejích intenzívně barevných obrazů jsou akrylové barvy, doplněné dalšími materiály jako jsou gel, písek, hedvábný papír, křída, uhel, grafit a elementy Collage.

Filigránské práce uhlem na ručně vyrobeném papíru z moruše z jihovýchodní Asie doplňují uměleckou rozmanitost její tvorby.

Laura Lassa je členem umělců "Les Montmartrois en Europe" a má pravidelné výstavy. Kromě toho nabízí individuální uměleckou dekoraci místností v soukromých, obchodních a veletržních objektech.

Její díla od roku 2021 doplňuje kreativní malba kabelek. Business-tašky a kabelky z pravé kůže se díky ručně malovaným motivům stávají jedinečnými originály. Motivy jsou malovány voděodolnými, elastickými a stálobarevnými barvami na kůži od Angelus. Z důvodu udržitelnosti pro životní prostředí maluje kromě na nové, také na vybrané kabelky Vintage.

certifikát
117900. Tajemství života
Dražba ukončena:19.06.2024 20:18:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
nebylo vydraženo
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci