Laura Écsiová - Vesmírná Odysea 4

Olej na plátně, 100x150 cm, Signováno zezadu Laura Ecsiová. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla.

Nejdelší strana: 150 cm

o autorovi: Slovenská výtvarnice

velký formát
152649. Vesmírná Odysea 4
Zbývá:14 dnů, 1 hodin
Konec dražby:29.01.2026 22:08:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 29.12.2025 0:32:16 11249