Laura Écsiová - Vertigo

Nejdelší strana: 100 cm

Kombinovaná technika na plátně (olej, olejové tyčinky, malba prstami), 100x100 cm. Monogramováno vzadu LE. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen ceritifikát pravosti díla.

o autorovi: Slovenská výtvarnice

vydraženo certifikát
151019. Vertigo
Dražba ukončena:11.12.2025 21:08:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč 29.11.2025 12:13:25 16404