Nejdelší strana: 50 cm
Olej a vosk na desce, 50x30 cm. Signováno vzadu Laura Écsiová, datováno 2016. Nerámováno.
Pozn.: Přiložen certifikát pravosti díla.
o autorovi: Slovenská výtvarnice