Laura Écsiová - The Dark Road

Nejdelší strana: 50 cm

Olej a vosk na desce, 50x30 cm. Signováno vzadu Laura Écsiová, datováno 2016. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát pravosti díla.

o autorovi: Slovenská výtvarnice

certifikát
129326. The Dark Road
Zbývá:20 dnů, 18 hodin
Konec dražby:05.12.2024 20:35:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč