Laura Écsiová - Star Cluster

Kombinovaná technika, 100x50 cm. Signováno vzadu Laura Écsiová 21. Nerámováno.

o autorovi: Slovenská výtvarnice

119833. Star Cluster
Dražba ukončena:01.08.2024 21:26:40
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč