Olej, malba a technika grisaille na plátně, 60x90 cm. Signováno vzadu Laura Écsiová 2025. Nerámováno.
Pozn.: Přiložen certifikát pravosti díla.
Nejdelší strana: 90 cm
o autorovi: Slovenská výtvarnice