Laura Écsiová - Silueta S6

Nejdelší strana: 50 cm

Kombinovaná technika na plátně (olej, malba prstami), 50x50 cm. Signováno vzadu Laura Écsiová 2025. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen ceritifikát pravosti díla.

o autorovi: Slovenská výtvarnice

certifikát
153912. Silueta S6
Zbývá:3 dnů, 15 hodin
Konec dražby:01.02.2026 20:20:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 800 Kč