Laura Écsiová - Silueta 3 - Fialová

Olej na plátně, 50x50 cm, Signováno zezadu Laura Ecsiová. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát vydavatele díla.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: Slovenská výtvarnice

152111. Silueta 3 - Fialová
Dražba ukončena:04.01.2026 20:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 29.12.2025 0:03:39 16404