Nejdelší strana: 100 cm
Kombinovaná technika (akryl, vosk, olej), 100x100 cm. Signováno vzadu Laura Écsiová 2024. Nerámováno.
Pozn.: Dílo bylo vystaveno na výstavě Art Expo New York 2024.
o autorovi: Slovenská výtvarnice