Laura Écsiová - Promise of the Spring

Nejdelší strana: 100 cm

Kombinovaná technika (akryl, vosk, olej, pryskyřice), 100x100 cm. Signováno vzadu Laura Écsiová 2023. Nerámováno.

Pozn.: Dílo bylo vystaveno na výstavě Art Expo New York 2024.

o autorovi: Slovenská výtvarnice

121361. Promise of the Spring
Dražba ukončena:29.08.2024 20:19:16
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč