Laura Écsiová - Hiding moon 2

Nejdelší strana: 110 cm

Olej na plátně, 110x110 cm. Signováno vzadu Laura Écsiová 2024. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát pravosti díla.

o autorovi: Slovenská výtvarnice

vydraženo certifikát
125426. Hiding moon 2
Dražba ukončena:31.10.2024 22:45:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč