Nejdelší strana: 100 cm
Olej na plátně, 100x100 cm. Signováno vzadu Laura Écsiová 2024. Nerámováno.
Pozn.: Přiložen certifikát pravosti díla.
o autorovi: Slovenská výtvarnice