Laura Écsiová - Hiding moon 1

Nejdelší strana: 100 cm

Olej na plátně, 100x100 cm. Signováno vzadu Laura Écsiová 2024. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát pravosti díla.

o autorovi: Slovenská výtvarnice

vydraženo certifikát
125371. Hiding moon 1
Dražba ukončena:31.10.2024 21:51:11
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč