Laura Écsiová - Different One

Nejdelší strana: 110 cm

Olej na plátně (malování prsty), 110x110 cm. Signováno vzadu Laura Écsiová 2020, monogramováno vzadu LE. Nerámováno.

o autorovi: Slovenská výtvarnice

119767. Different One
Dražba ukončena:01.08.2024 20:16:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč