Laura Écsiová - Different One

Nejdelší strana: 110 cm

Olej na plátně (malování prsty), 110x110 cm. Signováno vzadu Laura Écsiová 2020, monogramováno vzadu LE. Nerámováno.

o autorovi: Slovenská výtvarnice

119767. Different One
Zbývá:30 dnů, 1 hodin
Konec dražby:01.08.2024 20:16:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 27.06.2024 23:59:03 11249