Olej na plátně (malování prsty), 140x100 cm. Signováno vzadu Laura Écsiová 2024, monogramováno vpravo dole LE. Nerámováno.
Pozn.: Přiložen certifikát pravosti díla.
Nejdelší strana: 140 cm
o autorovi: Slovenská výtvarnice