Laura Écsiová - Cosmic marbles 1

Nejdelší strana: 100 cm

Olej na plátně (malování prsty), 100x100 cm. Signováno vzadu Laura Écsiová 2024. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát pravosti díla.

o autorovi: Slovenská výtvarnice

certifikát
128838. Cosmic marbles 1
Zbývá:6 dnů, 2 hodin
Konec dražby:28.11.2024 22:14:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 10.11.2024 23:01:54 11249
3 000 Kč 01.11.2024 11:09:45 13967