Laura Écsiová - Cosmic Corners

Nejdelší strana: 140 cm

Olej na plátně (malování prsty), 150x100 cm. Signováno vzadu Laura Écsiová 2024, monogramováno vpravo dole LE. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát pravosti díla.

o autorovi: Slovenská výtvarnice

vydraženo certifikát
123653. Cosmic Corners
Dražba ukončena:26.09.2024 21:43:35
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč