László Neogrády - V zahradě

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Neogrády László. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 61 cm

o autorovi: 1896 – 1962
Maďarský malíř krajinář, syn malíře Antala Neogradyho.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

106992. V zahradě
Dražba ukončena:13.12.2023 21:32:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč