László Neogrády - Selský dvůr

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole. Rámováno.

Nejdelší strana: 72 cm

o autorovi: 1896 – 1962
Maďarský malíř krajinář, syn malíře Antala Neogradyho.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

123469. Selský dvůr
Zbývá:6 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.09.2024 21:08:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:9 500 Kč