Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole. Rámováno.
Nejdelší strana: 72 cm
o autorovi: 1896 – 1962
Maďarský malíř krajinář, syn malíře Antala Neogradyho.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč