László Neogrády - Dívka zalévající květiny

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vlevo dole L. Neogrady. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1896 – 1962
Maďarský malíř krajinář, syn malíře Antala Neogradyho.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč

László Neogrády
65217. Dívka zalévající květiny
Dražba ukončena:30.09.2021 22:42:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč