Larissa Ruzyak

66346. Akt

popis: Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Ruzyak 2002. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 1 dnů, 8 hodin

konec dražby: 26.09.2021 20:03:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

Předmět ještě nebyl dražen