Langer, Moravec, Müller... - Konvolut 10 prací na papíře

Nejdelší strana: 75 cm

Různé techniky, velikost od 13x33 cm do 60x40 cm.. Některé signovány. Všechny pod sklem, 6x rámováno.

Pozn.: obecně mírně poškozeno.

Langer, Moravec, Müller...
129634. Konvolut 10 prací na papíře
Zbývá:9 dnů, 17 hodin
Konec dražby:24.11.2024 21:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč