Richard Lander - Vesnice s kamenným mostem

Olej na překližce, 26x62 cm, signováno vpravo dole Lander 45, rám, zaskleno.

1904, Praha - 1982
Žák UMPRUM v Praze (prof. Jar. Benda). Podnikl studijní cesty do Paříže, Frankfurtu, Jugoslavie a Drážďán. Malíř krajin a zátiší. Mimo jiné vytvořil i mnoho karikatur, které často vystavoval. Graficky upravuje knihy a navrhuje také plakáty.

Pozn.: Vzadu autorovo věnování.

2040. Vesnice s kamenným mostem
Dražba ukončena:26.03.2015 20:28:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:2 300 Kč