Olej na překližce, 26x62 cm, signováno vpravo dole Lander 45, rám, zaskleno.
1904, Praha - 1982
Žák UMPRUM v Praze (prof. Jar. Benda). Podnikl studijní cesty do Paříže, Frankfurtu, Jugoslavie a Drážďán. Malíř krajin a zátiší. Mimo jiné vytvořil i mnoho karikatur, které často vystavoval. Graficky upravuje knihy a navrhuje také plakáty.
Pozn.: Vzadu autorovo věnování.