Ladislav Zoubek

67502. Zátiší z Vysočiny II.

popis: Olej na plátně, 100x70 cm. Signováno vlevo dole L. Zoubek 88. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1929, Dírná - 1992, Vlkov

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

dražba ukončena: 17.10.2021 20:04:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč