Ladislav Zoubek

17312. Výhled do kraje

popis: Olej na kartonu, 25x55 cm, signováno vlevo dole L. Zoubek 82, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z umělecké pozůstalosti Ladislava Zoubka.

o autorovi: 1929, Dírná - 1992, Vlkov

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

dražba ukončena: 28.03.2018 21:15:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (28.03.2018 11:27:51) 2690