Ladislav Zoubek

303137. Krajina u Lomnice I

popis: Olej na sololitu, 24x54 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Ladislava Zoubka. Vzadu autorský štítek.

o autorovi: 1929, Dírná - 1992, Vlkov

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

dražba ukončena: 10.01.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč