Ladislav Zoubek - Cesta podzimním lesem

Olej na sololitu, 46x56 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Ladislava Zoubka.

o autorovi: 1929, Dírná - 1992, Vlkov
Učil se krajinomalbě u profesora Fouska a externě docházel i k akademickému malíři Janu Slavíčkovi. Později pracoval ve státním výtvarném ateliéru jako grafik – návrhář. Od roku 1963 do roku 1975 pracoval na postu vedoucího grafika časopisu Průmyslové a obchodní revue, vydávaného agenturou pro mezinárodní spolupráci Made in Publicity. Zúčastnil se několika mezinárodních výstav. Stal se vítězem mnoha výtvarných soutěží. Spolupracoval na mnoha výstavách v Praze a dalších městech. Jeho malby jsou součástí dekorací na českých zastupitelstvích v zahraničí jako New York, Washington, Ottawa, Moskva, Záhřeb, Paříž a jsou ve sbírkách krajských úřadů, ministerstev, ekonomických a průmyslových podniků a organizací i v soukromých sbírkách.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč.

307599. Cesta podzimním lesem
Dražba ukončena:15.02.2021 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 12.02.2021 23:00:59 7510