Ladislav Stejskal

40502. Soubor 4 prací

popis: 1x monotyp, 3x kresba, od 12x40 do 32x46 cm. Signovány. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

dražba ukončena: 12.02.2020 19:52:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč