Ladislav Šíma - Zřícenina

Olej na plátně, 50x38 cm, signováno vpravo dole L. Šíma 27, rám.

Pozn.: Vzadu razítko. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1885 - 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 280 000 Kč.

11966. Zřícenina
Dražba ukončena:29.06.2017 19:28:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 300 Kč