Ladislav Šíma - Podobizna ženy

Olej na plátně, 60x51 cm. Nesignováno. Vzadu neautorský přípis L. Šíma. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 66 cm

o autorovi: 1885 - 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 280 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
117682. Podobizna ženy
Dražba ukončena:16.06.2024 20:16:53
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč