Ladislav Šíma - Dívka s knihou

Akvarel. 58x41 cm. Signováno vpravo dole L. Šíma 43. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885 - 1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 280 000 Kč.

39899. Dívka s knihou
Dražba ukončena:29.01.2020 21:30:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:700 Kč

700 Kč 22.01.2020 22:55:50 6042