Ladislav Šíma

39899. Dívka s knihou

popis: Akvarel. 58x41 cm. Signováno vpravo dole L. Šíma 43. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1885-1956

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 280 000 Kč.

dražba ukončena: 29.01.2020 21:30:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 22.01.2020 22:55:50 6042