Ladislav Šíma - Krajina u Hostišova

Olej na plátně, 90x100 cm, signováno vpravo dole L. Šíma 34, rám.

Pozn.: Dědeček současné majitelky získal dílo přímo od autora.

6625. Krajina u Hostišova
Dražba ukončena:01.12.2016 19:46:31
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 000 Kč