Ladislav Šaloun - Stojící dívka

Keramika, výška 41 cm. Značeno Šaloun.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1870 - 1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

55557. Stojící dívka
Dražba ukončena:03.03.2021 22:02:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč