Ladislav Šaloun - Karel Havlíček Borovský

Sádra, výška: 30 cm, značeno L. Šaloun, U-5246/2.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1870 - 1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 750 000 Kč.

13719. Karel Havlíček Borovský
Dražba ukončena:26.10.2017 18:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč