Ladislav Rektoris - Akt s knihou

Olej na plátně, 83x100 cm. Signováno vpravo dole L. Rektoris 55. Nerámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1929 – 2006
Malíř, sochař, grafik. Studoval na PedF UK u C. Boudy a K. Lidického, poté na AVU v Praze u O. Nejedlého, V. Pukla a V. Rady. Věnoval se kresbě, volné a užité grafice, krajinomalbě a malbě figurální, ilustracím a dekorativní tvorbě ve spojení s architekturou. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách AJG v Hluboké n. Vltavou a jinde.

92488. Akt s knihou
Dražba ukončena:26.03.2023 20:41:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč