Ladislav Novák

62803. L'été éthéré

popis: Akvarel, 42x30 cm. Signováno dole uprostřed. Volný list.

zbývá: 11 dnů, 2 hodin

konec dražby: 11.08.2021 20:29:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 800 Kč