Ladislav Mednyánszky - Zimní krajina

Olej na kartonu, 29x40 cm. Signováno vpravo dole Mednyánszky. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc.

o autorovi: Slovenský malíř (1852 - 1919)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 280 000 Kč.

41039. Zimní krajina
Dražba ukončena:27.02.2020 20:02:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:32 000 Kč