Kresba, 34x24 cm. Signováno vpravo dole 83 Mednyánszky Czobel. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Papír poškozen.
o autorovi: Slovenský malíř (1852 - 1919) Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 280 000 Kč.