Ladislav Mednyánszky - Na kraji listnatého lesa

Akvarel, 25x34 cm. Signováno vpravo dole Mednyánszky. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu razítko z pozůstalosti. Přiložen písemný posudek PhDr. Ĺubomíra Podušela, Csc..

o autorovi: Slovenský malíř (1852 - 1919)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 280 000 Kč.

33723. Na kraji listnatého lesa
Dražba ukončena:26.06.2019 19:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč