Akvarel, 25x34 cm. Signováno vpravo dole Mednyánszky. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu razítko z pozůstalosti. Přiložen písemný posudek PhDr. Ĺubomíra Podušela, Csc..
o autorovi: Slovenský malíř (1852 - 1919)
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 280 000 Kč.