Ladislav Mednyánszky - Červánky

Pastel, 43x32 cm. Signováno vpravo dole Mednyánszky. Rám,sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc..

o autorovi: Slovenský malíř (1852 - 1919)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 280 000 Kč.

34056. Červánky
Dražba ukončena:27.06.2019 20:32:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč