Pastel, 43x32 cm. Signováno vpravo dole Mednyánszky. Rám,sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Ĺubomírem Podušelem, Csc..
o autorovi: Slovenský malíř (1852 - 1919)
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 280 000 Kč.