Olej na kartonu, 41x52 cm. Signováno vpravo dole Mednyánszky. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu razítko z pozůstalosti. Přiložen znalecký posudek PhDr. Lubomíra Podušela.
o autorovi: Slovenský malíř (1852 - 1919)
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 280 000 Kč.