Ladislav Mednyánszky - Búda v lese

Olej na kartonu, 41x52 cm. Signováno vpravo dole Mednyánszky. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu razítko z pozůstalosti. Přiložen znalecký posudek PhDr. Lubomíra Podušela.

o autorovi: Slovenský malíř (1852 - 1919)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 280 000 Kč.

25328. Búda v lese
Dražba ukončena:29.11.2018 22:30:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:120 000 Kč