Ladislav Leitgeb - Zátiší na stole

Olej na sololitu, 24x60 cm. Signováno vlevo dole Leitgeb. Rámováno.

o autorovi: 1920 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

308569. Zátiší na stole
Dražba ukončena:06.05.2021 20:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč