Ladislav Leitgeb - Vesmír

Olej na sololitu, 48x48 cm. Signováno vpravo dole Leitgeb. Rámováno.

o autorovi: 1920 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

59993. Vesmír
Dražba ukončena:27.05.2021 19:53:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč