Ladislav Leitgeb - Předjaří

Olej na kartonu, 42x61 cm. Signováno vlevo dole Leitgeb. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1920 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

71611. Předjaří
Dražba ukončena:26.01.2022 21:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč