Ladislav Leitgeb - Bohaté zátiší

Olej na sololitu, 50x57 cm. Signováno vlevo dole Leitgeb. Rámováno.

o autorovi: 1920 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč

308591. Bohaté zátiší
Dražba ukončena:09.05.2021 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč